ایرونیا فایل

مرکز دانلود پایان نامه و مقاله دانشجویی

شبکه مجازی ایرونیا فایل اطلاعیه بانک ملی

اطلاعیه فروشگاه

این فروشگاه جهت فروش انواع پایان نامه های دانشجویی و تحقیق دانش آموزی و مقالات و اسکریپت ها و ... در همه زمینه ها در این فروشگاه درج میشود تمامی فایل ویرایش شده به صورت دقیق و منظم و با الگوهایی زیبا و مورد پسند هر استاد یا دانشجویی می باشد.

مقاله دانشجویی اجزاي سازه هاي بتن آرمه

مقاله دانشجویی اجزاي سازه هاي بتن آرمه

این فایل به همراه متن اصلی و نتیجه گیری و نیز دارای شکل و نیز دارای 27 صفحه می باشد با فرمت word ( قابل ویرایش و آماده به چاپ ) در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  بخشی از متن اصلی :

نحوه ي اجراي رنگ ريزي و پياده كردن نقشه: پروژه ي مورد نظر ، مربوط به احداث فونداسيون پرس و پيش پرس واژه مي باشد. طوري كه همه ي مراحل كار در فاز اول در عمق 4متري از سطح زمين انجام مي شود با توجه به نقشه هاي فاز صفر و فاز 1 و ابعاد و اندازه هاي مشخص شده ي فونداسيون در نقشه ها ، زمين مناسب با ابعاد مناسب انتخاب شده است. براي اين كار از دوربين تئودوليت استفاده شده است تا آكس مسير مشخص شود احداث اين فونداسيون به اين دليل است كه دستگاه هاي پرسي كه در تخته فشرده به كار مي روند نياز به فونداسيون فوق العاده و حساب شده اي دارد تا بتواند بار هاي قائم و ضربه ها را تحمل كند. علاوه بر آن بايد در برابر نيروهاي جانبي و كششي كه وارد مي شود مقاومت بالايي داشته باشد.

قیمت این محصول 4000 تومان

فاقد فهرست مطالب می باشد.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
A-Sazeh-B-Arme--_IrooniaFile-Ir__2044095_4303.zip6.1 MB